Pomiń nawigację

O firmie

Tecnocasa to jedna z najważniejszych marek na światowym rynku pośrednictwa nieruchomości i największa sieć w Krakowie.

Polski oddział zbudowano w oparciu o wiedzę i doświadczenie międzynarodowej grupy Tecnocasa, posiadającej ponad 4 tysięce biur i ponad 30-letnie doświadczenie. Na lokalnym rynku firma działa od 2004 roku, licząc obecnie 32 oddziały w Krakowie, 3 w Warszawie oraz pierwszy oddział we Wrocławiu, a także ponad 100 wykwalifikowanych pracowników.

Agencja Tecnocasa świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Oferuje pełne wsparcie w zakresie sprzedaży, zakupu, zamiany i wynajmu lokali mieszkaniowych oraz komercyjnych. Przy współpracy z grupą Kiron zapewnia także kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi kredytowej.

Atrybuty firmy to profesjonalizm w działaniu i wysoki standard świadczonych usług. Lokalizacja biur została tak zaplanowana, aby pracownicy mogli jak najlepiej poznać rynek oraz lokalną ofertę. Dzięki temu Agencja Tecnosaca jest niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości, a jej działania są sprawne i bardzo skuteczne.

Zespół Tecnocasa tworzą ludzie młodzi, dynamiczni, doskonale wyszkoleni w ramach jednolitych i sprawdzonych na świecie standardów oraz metod pracy.

Celem Agencji Tecnocasa jest przede wszystkim zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami nie tylko zakończyła się oczekiwanym rezultatem, ale również przebiegała w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku – mówi Anna Zagórska, rzecznik prasowy firmy Tecnocasa.