Pomiń nawigację

Rozważają Państwo możliwość sprzedaży nieruchomości? Chcą Państwo sprawdzić, jaka jest aktualna wartość rynkowa Państwa mieszkania czy lokalu w Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu?

Dzięki skali naszego działania mamy precyzyjną wiedzę na temat bieżących cen nieruchomości w poszczególnych rejonach miasta. Nasi doradcy oszacują koszty dodatkowe występujące w procesie sprzedaży nieruchomości, podpowiedzą co zrobić, aby korzystnie ją sprzedać oraz udzielą bezpłatnych konsultacji w zakresie formalności spotykanych w procesie sprzedaży.

Zapraszamy do wizyty w jednym z naszych biur lub prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem, by ustalić dogodny termin spotkania.

Darmowa wycena komercyjna

Jestem zainteresowany(a) darmową wyceną komercyjną

AdresINFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Master Solution Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie pod adresem: Kraków (30-522) ul. Podskale 1A/14 („Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w związku z Państwa zainteresowaniem naszą ofertą dotyczącą wyceny nieruchomości, celem udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania oraz ustalenia spotkania z naszym doradcą (podstawa prawna przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Podanie przez Państwa danych osobowych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytania oraz skontaktowanie się z Państwem. Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do Państwa danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i usunięcia, przenoszenia do innego administratora, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie i w imieniu Administratora (w tym dostawcom usług IT) oraz podmiotom zrzeszonym w systemie franczyzowym TECNOCASA.

Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora znajdą Państwo pod wskazanym linkiem. Listę podmiotów zrzeszonych w systemie franczyzowym TECNOCASA znajdą Państwo pod wskazanym linkiem.