Kraków - Salwator - Numer referencyjny KRMS1/13422

Charakterystyka

Miasto:
Kraków
Lokalizacja:
Salwator
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Rok budowy:
1930
Rodzaj:
Sprzedaż
Powierzchnia:
65.00 m2
Cena:
600 000 PLN
Forma własności:
Własność (hipoteczna)
Piętro:
1
Liczba pięter:
2
Winda:
Nie
Typ ogrzewania:
Gazowe
Elewacja:
Do remontu
Okna:
Plastikowe
Kuchnia
Oddzielna

Dodatkowe informacje

Kraków - Salwator

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowany przy Placu na Stawach w dwupiętrowej kamienicy z lat trzydziestych znajdującej się w oficynie, o powierzchni użytkowej 65 m2, składające się z 3 pokoi, obecnie funkcjonuje jako dwa osobne mieszkania – garsoniera i dwupokojowe. Nieruchomość znajduje się na pierwszym pietrze.Stan mieszkania: Do remontu – w przedpokojach oraz pokojach parkiet.Kuchnia oraz łazienka płytki. Okna PCV.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego.

Stan kamienicy: DOBRY – Kameralna zabudowa. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym, bliska odległość od Rynku Głównego, Wawelu, Bulwarów Wiślanych oraz Błoń.Zdjęcie przedstawia wizualizację kamienicy po remoncie.Salwator - bardzo prestiżowe osiedle willowe zlokalizowane na zachód od centrum Krakowa. W przeważającej części zabudowane niskimi kamienicami z okresu międzywojennego oraz blokami z cegły z lat 60-tych. Dzielnica posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę sportow (Stadion Cracovii oraz Wisły Kraków), gastronomiczną (pizzerie, restauracje, bary), społeczną, żłobki, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie) oraz handlowo-usługową (hipermarkety, dostępność wszelkiego rodzaju usług).Kontakt:Agencja Nieruchomości TecnocasaOddział XI - Salwator

ul. Senatorska 26

tel.: 12 307 24 31 , 534 534 605

e-mail: krms1@tecnocasa.pl

facebook: www.facebook.com/TecnocasaPolandOferta na wyłączność.Przed obejrzeniem mieszkania należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie.Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. wymagamy przed oglądaniem mieszkania podpisania umowy pośrednictwa (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami)