Pomiń nawigację

Rynek wtórny

Oferujemy usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości na terenie Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia. Dzięki dobrze zaplanowanej lokalizacji naszych biur mamy atrakcyjną i bogatą ofertę oraz precyzyjną wiedzę na temat aktualnej sytuacji rynkowej w poszczególnych regionach miast.

Rynek pierwotny

Coraz częściej w ofercie naszego biura można znaleźć również propozycje mieszkań
z rynku pierwotnego. Są to głównie apartamenty o wysokim standardzie, spełniające oczekiwania bardziej wymagających Klientów. Sprzedaż odbywa się przy współpracy
z deweloperami.

Usługi finansowe

Przynależność do międzynarodowej grupy kapitałowej pozwala nam kompleksowo obsługiwać naszych Klientów. Przy współpracy z agencją Kiron oferujemy usługi pośrednictwa kredytowego. Dokładamy starań, aby proces aplikacji przebiegał sprawnie, a decyzje kredytowe były satysfakcjonujące dla Klienta.

Indywidualne konsultacje

Na życzenie Klienta proponujemy bezpłatne konsultacje w sprawie sprzedaży nieruchomości na terenie Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia. Spotkanie prowadzimy w oparciu o praktyczną wiedzę, którą daje nam skala naszych działań. Oszacujemy koszty dodatkowe występujące w procesie sprzedaży nieruchomości oraz podpowiemy co zrobić, aby korzystnie ją sprzedać.

Bezpłatne konsultacje

We wszystkich biurach Tecnocasy udzielamy bezpłatnych konsultacji z zakresu dokumentacji i procesów formalnych związanych z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Jeszcze przez dokonaniem transakcji zapoznajemy Klienta
z niezbędnymi czynnościami urzędowymi lub kosztami, które mogą się pojawić.