Pomiń nawigację

Jeśli planują Państwo sprzedać posiadaną nieruchomość, prosimy o wypełnienie formularza.
Skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości i szczegółów współpracy.

Zgłoszenie nieruchomości

*Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi

AdresINFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH


Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Master Solution Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie pod adresem: Kraków (30-522) ul. Podskale 1A/14 („Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w związku z Państwa zainteresowaniem naszą ofertą dotyczącą pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości celem udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania oraz skontaktowania się z Państwem w celu omówienia możliwości i szczegółów współpracy (podstawa prawna przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Podanie przez Państwa danych osobowych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytania oraz skontaktowanie się z Państwem. Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do Państwa danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i usunięcia, przenoszenia do innego administratora, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie i w imieniu Administratora (w tym dostawcom usług IT) oraz podmiotom zrzeszonym w systemie franczyzowym TECNOCASA.

Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora znajdą Państwo pod wskazanym linkiem. Listę podmiotów zrzeszonych w systemie franczyzowym TECNOCASA znajdą Państwo pod wskazanym linkiem.